Shaking Off Sorcery

Page 120 - Opóźnienie

2nd Jan 2016, 12:00 AM
Average rating: 5 (2 votes) Rate this comic
Opóźnienie
<<First Latest>>

Author Notes:

RedTheMarten 2nd Jan 2016, 12:00 AM edit delete
RedTheMarten
Siema!
Wybaczcie opóźnienie. Przykro mi, że tak wyszło akurat teraz przy końcówce, ale tak to jest z życiem, że uderza w najmniej oczekiwanych momentach. :'< Mam teraz potwornie dużo pracy, którą muszę skończyć niemal na już, przez co w zasadzie w ogóle nie mam czasu wolnego. A co za tym idzie: czasu na rysowanie komiksu.

Dzisiejsza strona powinna się pojawić za niedługo! Jednak przez najbliższe dwa tygodnie może być słabo z update'ami komiksu, za co bardzo serdecznie Was przepraszam. ;_; Nie mogę wszystkiego zrzucić na Anabel, bo ona przecież też ma swoje zajęcia.
Nie jest to jakiś szczególnie długi okres czasu, więc bardzo proszę o Waszą wyrozumiałość... mogę Wam to potem wynagrodzić szkicami Waszych ulubionych postaci, jeśli będziecie chcieli? :"D

Tymczasem życzymy Wam wspaniałego Nowego Roku i spełnienia wszelkich marzeń! Trzymajcie się ciepło!

Comments:

Scrat 2nd Jan 2016, 5:02 PM edit delete reply
Scrat
W takim razie nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Wam szybkiego ogarnięcia się ze swoimi sprawami xD Obyście się ze wszystkim jak najprędzej wyrobiły :)

No i dużo dobrego na Nowy Rok :)
nikolazd 2nd Jan 2016, 11:24 PM edit delete reply
nikolazd
Powodzenia! :) A szkice się nadadzą :D
E.lena 2nd Jan 2016, 11:49 PM edit delete reply
E.lena
Szczęśliwego x)
Nie musicie przepraszać, wszystko rozumiemy ;) Czekałabym na kolejne strony, nawet gdybyście oznajmiły, że następne w 2017 :D